Leden 2014

Nový člen: Simona Gray

2. ledna 2014 v 15:12 | Angela |  Profily čelnů
Přezdívka: Simona Gray
Věk: 15
Jak jsi se dostala k poezii?: No, príliš som čítala Tolkiena a skončilo to tak, že som písala básne o prírode...teraz píšem o všetkom. ;)
Povíš nám něco o sobě?: No, a niečo o mne...som študentka spanielčiny, whovianka, balíček hormónov, milujem modru farbu a okrem písania sa bez úspechu snažím nakresliť Doktora. :)

Nový člen: Ewiline

2. ledna 2014 v 14:56 | Angela |  Profily čelnů
Přezdívka: Ewiline
Jak jsi se dostala k poezii?: Většinou jsem to nebyla já, kdo psal básničky. Moje kamarádka psala takové dlouhé a veselé balady a mě bylo prostě líto, že něco takového nesvedu. Tak jsem zkoušela veselé balady... Nedala jsem ani první verš. Ale o hudebce každý pátek jsem začínala mít takovou náladu na psaní. Pořád se mi něco rýmovalo v hlavě a já to musela napsat... Zatím na blogu nemám moc básniček ale pracuju na nich ;) :-D
Povíš nám něco o sobě?: Něco o mě?? Jsem šíleně ukecaná, až to někdy ani nejde. Ráda si pouštím pusu na špacír a dost často se nebojím zeptat na jakoukoli pitomou otázku.

Nový člen: Ami

2. ledna 2014 v 14:48 | Angela |  Profily čelnů
Přezdívka: Ami
Věk: - 11
Ukázka tvorby: http://ami-my-blog.blog.cz/1308/ohen
Jak jsi se dostala k poezii?: Ani nevím, tak nějak to na mě přišlo. Nudila jsem se tak jsem psala :-D.
Povíš nám něco o sobě?: Jsem přátelská, mám smysl pro humor, někdy jsem stydlivá a jsem ráda s lidmi, co mám ráda. :-D

Nový člen: Ellnesa

2. ledna 2014 v 14:37 | Angela |  Profily čelnů
Přezdívka: Ellnesa
Věk: - náct (promiňte)
Ukázka tvorby: http://ellnesin-blog.blog.cz/1307/pani-tajemna
Jak jsi se dostala k poezii?: Začala jsem nedávno a to vlastně proto, že mě to zaujalo u kamarádky a řekla jsem si že to zkusím a... takhle to dopadlo.
Povíš nám něco o sobě?:Dívka ukrytá v trnkových keřích, závislá na knížkách. :D Račice. Veselá společenská osoba, snílek, který se rychle nadchne. Ale na duši šrám. Své pocity ukrývám do náručí básní a do bezpečí perutí rýmů.

Nový člen: Milča

2. ledna 2014 v 13:54 | Angela |  Profily čelnů
Přezdívka: Milča
Věk: 14 let
Ukázka tvorby: http://detimesice.blog.cz/1309/v-dali
Jak jsi se dostala k poezii?: K poezii jsem se dostala díky kamarádům. Přinutili mě jít do recitační soutěže, kde jsem skončila až v krajském kole a tam jsem naprosto básním propadla. A za pár týdnů už jsem vymyslela svou první báseň...
Povíš nám něco o sobě?: Co bych tak o sobě měla říct...jsem koplikovaná osobnost, je lehké mě naštvat, ale zároveň i rozesmutnit. Už od mala miluji knihy, už jen jejich počet v mé knihovně je ohromující. Lidé mě často popisují jako tvrdohlavou, zasněnou dívku s vlastním světem a fantazií...