Otázky

17. dubna 2014 v 16:32 | Angela |  Novinky a zajímavosti
Drazí básníci a čtenáři,

klub opět zeje samotou, už jsou to pomalu tři měsíce, kdy byl naposledy vydán nějaký článek a přijatý nový člen. Myslím, že nemá cenu se stále dokola omlouvat a slibovat, jak se všechno znovu rozjede, začneme s novými rubrikami a pravidelným přijímáním členů. Už jsem myslela, že budu muset klub úplně zrušit, protože to vyjde nastejno, jsem vážně nespolehlivá, co se týče spravování klubu. Ze začátku jsem vůbec netušila, že to není jen tak jednoduché.

Ale byla by to velká škoda s klubem skončit. Znovu jsem se rozhodla pro oživení, a tentokrát už mám nachystané vyřízené přihlášky a nápady pro obnovení rubrik, soutěže, i nové rubriky. Neslibuji, to ne, půjde to asi pomalu. Dále můžete posílat svoji tvorbu na email (klubbasniku@gmail.com), ráda vaše básně zveřejním. A také můžete navštívit naši facebookovou stránku.

Nahoře je už dlouho odkaz na náš ask, kde se můžete obracet s různými dotazy. Bohužel, nějaký chytrolín (já) zapomněl email i heslo, pod kterým jsme se registrovali, takže vám na žádné otázky na asku neodpovíme. Stejně si myslím, že bude praktičtější, když budeme odpovídat tady, na blogu.

Proto se pod tento článek můžete ptát na různé otázky ohledně přijetí, nepřijetí, fungování klubu, posílání tvorby, sdělovat nám vaše nápady na soutěže, oživení nebo rubriky. Budeme se snažit odpovídat, co nejdříve.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Casion Casion | Web | 18. dubna 2014 v 18:54 | Reagovat

Dobrý nápad :-)
Tuším, že sme sa v komentároch bavili o tom, že prihlášky už prijatých členov by sa mohli vymazávať, keďže informácie majú zverejnené v profile a bude v pruhláškach väčší prehľad :-) To len taký mený návrh...

2 Angela Angela | Web | 18. dubna 2014 v 20:00 | Reagovat

[1]: Děkuji za návrh, také si myslím, že to bude více přehlednější, už dříve jsem to tak chtěla dělat, ale potom jsem na to nemyslela a přihlášky se kupily dál, i když byly vyřízené. Momentálně jsou všechny vyřízené přihlášky smazané a budu v tomto systému dále pokračovat. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama