Nový člen: ArwenVečernice

2. července 2014 v 15:46 | Elizabeth |  Profily čelnů
Prezývka: ArwenVečernice
Vek: 12
Ako si sa dostala k poézii?: Hmmm...je to složité. Vždy jsem ráda četla a fascinovaly mě třeba proroctví. Ta jsou psána povětšinou ve verších a mě se to vždy hrozně líbilo. Tak jsem si řekla že za zkoušku nic nedám. A teď básním pořád. Ať už verš (který si nezapamatuju) nebo básnička. Hlavně jsem zjistila že ty básně jsou nejhezčí, když jsou psány v depresích. Je to více dojemné.
Povieš nám niečo o sebe?: Takže o mně: Žiju si ve svém vlastním světě. Povětšinou jsem samotná. Miluju knížky, kus papíru a tužku a své dva psy. Doufám že se mi podaří vydat skoro dopsanou knížku a že se s kamarádkou budeme moct vrhnout na další. Myslím však že na tom jak vypadám nebo v kolik hodin jsem se narodila nesejde, takže myslím, že jsem napsala vše potřebné a nevím už co dodat, snad jen že: Krása je v oku toho, kdo se dívá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Casion Casion | Web | 3. července 2014 v 21:31 | Reagovat

Je super, že aj mládež píše (Merlin, teraz sa cítim staro :D :D), každopádne prajem mnoho úspechov napríklad aj s tou knihou, v dnešnom svete to veru nie je jednoduché :D Oh, a vitaj v klube! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama